Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Šviesolaidinis internetas

Kas yra šviesolaidinis internetas?

Tai šviesolaidžio kabeliu vartotojus pasiekiantis interneto tipas. Šis duomenų ir informacijos perdavimo tipas yra populiarus visame Vakarų pasaulyje, o Lietuvoje, kur interneto greičiai vieni didžiausių pasaulyje, puiki šviesolaidinio interneto infrastruktūra įvairiems vartotojams leidžia mėgautis aukšta interneto sparta. Skirtingai nei dauguma mobilaus interneto planų, pasirinkę šviesolaidinį internetą nebūsite apriboti duomenų išsiuntimo ar atsisiuntimo limitais. Pats greičiausias vartotojams prieinamas ryšio tipas gali papildyti Jūsų namus ar biurą jau dabar! „Markestro“ ras geriausią šviesolaidinio interneto pasiūlymą Jums! Prieš pasirinkdami būtent šį ryšio paslaugų tipą – susipažinkite su juo plačiau.

Kodėl verta rinktis šviesolaidinį internetą?

Visų pirma tai pats greičiausias interneto ryšys šiuo metu prieinamas vartotojams. Pačios aukščiausios greitaveikos šviesolaidinis internetas gali būti net 1Gb/s spartos, o toks greitis lenkia artimiausius persekiotojus net keletą kartų. Tokios didelės spartos planai be abejo yra brangesni nei pvz. 100 Mb/s ar 300 Mb/s greitaveikos įranga, tačiau užtikrins daug sklandesnį interaktyvų naršymą.

Tad, jeigu biure ar namuose mėgstate greitą naršymą, žiūrite daug vaizdo įrašų, siunčiatės failus ar aktyviai vykdote veiklą internetu, greitas šviesolaidinis internetas tiks puikiai. Dažniausiai šviesolaidinio interneto įranga, kurią Jums suteiks ryšio operatorius, leis skleisti ir labai spartų Wi-Fi, bevielio interneto tinklą. Tai dar vienas papildomas pliusas šio modernaus ryšio tipo aprašyme.

Biurams ir įmonėms jis taip pat itin reikalingas, nes laikas – pinigai, o net ir kelios sutaupytos minutės ar net sekundės gali reikšti daug. Taip sutaupysite laiką siųsdamiesi failus ar ieškodami duomenų. Na, o vaizdo konferencijų, prezentacijų ar susitikimų metu nereiks ilgai laukti ar raudonuoti prieš klientus, nes viskas veiks užtikrintai bei greitai. Duomenys perduodami saugiai, o pats šviesolaidžio modelis dar neišnaudojo visų savo galimybių, todėl ateityje bus tikrai tobulinamas.

„Markestro“ padės Jums išsirinkti pigiausius ir Jums labiausiai tinkančius šviesolaidinio interneto pasiūlymus. Namams ir biurui randame geriausius sprendimus pasitelkdami savo ilgametę patirtį ir įsigilindami į Jūsų poreikį. Nešvaistysime Jūsų laiko nereikšmingais ir neefektyviais pasiūlymais, o į „Markestro“ planų rekomendacijas šviesolaidiniam internetui kartais įtraukiamos nuolaidos bei dovanos.

Ar galite įsirengti šviesolaidinį internetą?

Miestų gyventojams didžiuosiuose Lietuvos miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Šiauliuose
 • Panevėžyje

toks internetas yra prieinamas beveik visur. Tačiau užmiesčio teritorijų savivaldybės dažnai neturi pilnavertės prieigos prie šviesolaidinio tinklo. Tuščiažodžiauti mes nemėgstame, todėl norėdami sužinoti ar galite įsirengti šviesolaidinį internetą namuose, spauskite „gauti pasiūlymą“ mūsų interneto puslapyje. Žinodami kurioje Lietuvos vietoje poreikis šviesolaidiniam internetui yra, galėsime su Jumis susisiekti ir pateikti konkretų pasiūlymą. Nepamirškite, kad mūsų paslaugos nemokamos, o Jūs galėsite planą koreguoti ar jo atsisakyti net po pateikto užsakymo.

Kokia šviesolaidinio interneto kaina?

Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkto plano. Vieni interneto paslaugų teikėjai siūlys didesnę spartą už didesnę kainą, kiti lėtesnę greitaveiką už kuklesnį mokestį. Taip pat galite jungti vieno operatoriaus siūlomus televizijos ir interneto planus į vieną paslaugų paketą. Taip galėsite pasirūpinti aukštos raiškos HD televizija bei įsirengti spartų ir konkurentų neturintį 300 Mb/s ar net 1Gb/s spartos šviesolaidinį internetą. Norėdami žinoti tikslią kainą savo biurui ar namams, užpildykite pasiūlymo langą ir su jumis susisieks mūsų ekspertas.

Kodėl su „Markestro“ labiau verta įsirengti šviesolaidį?

Verta paminėti tai, kad bendradarbiaujame tik su žinomais ir laiko patikrintais paslaugų teikėjais. Viskas atliekama skaidriai be jokių paslėptų mokesčių. Esame nešališki ir padėsime išsirinkti geriausią Jūsų poreikį atitinkantį pasiūlymą. Nesistengsime įbrukti bet ko, nes savo reputaciją vertiname.

Mūsų klientai nuolat gali būti užtikrinti, kad jiems bus pateikti tik geriausi pasiūlymai. Sekame nuolaidas, akcijas ir specialius ryšio operatorių pasiūlymus. Visad atnaujiname pasiūlą savo klientams ir didžiuojamės turėdami platų ir vis augantį klientų ratą visoje Lietuvoje. Prieš pateikdami pasiūlymą klientui, įvertiname šviesolaidinio interneto spartą, sutarties lankstumą bei sąlygas, kainą ir daugybę kitų faktorių. Mūsų kainos – žemesnės arba lygios toms, kurias siūlo tiekėjas, tačiau bendradarbiaudami su mumis dar gausite profesionalią ir objektyvią konsultaciją.

 • Atnaujinta: 2021 m. spalio 12d. 16:40
Gauti pasiūlymus