Raskite geriausią interneto tiekėją Vilniuje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Vilniuje

Technologinių ir socialinių inovacijų priešakyje nuolat yra Lietuvos sostinė Vilnius. Šiame mieste kuriasi didžiausi verslai, gyvena daugiausiai žmonių ir taip pat yra didžiausias interneto paslaugų pasirinkimas. Tačiau paprastam vartotojui jų gali atrodyti tiesiog per daug. Kaip gi išsirinkti tinkamą interneto tiekėją namams ar darbui Vilniuje?

Interneto galimybės Vilniuje

Čia visos galimybės yra realios. Nuo plačiajuosčio iki mobilaus ar šviesolaidinio interneto, Vilniuje galima įsirengti visų tipų ryšio įrangą. Priklausomai nuo to ar ieškote spartaus ir žaibiško interneto plano biurui ar norite pigiausio įmanomo varianto namams, „Markestro“ dirba tam, kad Jūsų rūpesčiai ieškant tinkamo interneto tiekėjo neegzistuotų.

Mes bendradarbiaujame su pačiais patikimiausiais ryšio tiekėjais Vilniaus regione. Savo klientams siūlome skaidrias ir nešališkas bei objektyvias konsultacijas taip padėdami surasti tinkamiausią planą jų poreikiams tenkinti. Turime ilgą patirtį dirbdami su biurais ir įmonėmis bei privačiais vartotojais visoje sostinėje, todėl vertiname savo reputaciją. Norime, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas savo turimu internetu, todėl nešvaistome Jūsų laiko nereikalingais pasiūlymais. Rasime tą, kuris tiks Jums.

Kokia interneto Vilniuje kaina?

Vilniuje internetą tiekia labai daug įmonių. Telia ir dar daugelis kompanijų turi unikalias ir išskirtines paslaugas. Priklausomai nuo to ar norite derinti internetą su televizija, ar ieškote tik pasiūlymo interneto tinklui - kainos taip pat gali skirtis. „Markestro“ paslaugos yra nemokamos, todėl gausite geriausias kainas savo interneto planui.

Kokį internetą Vilniuje rinktis geriausia?

Kiekvienas vartotojas turi skirtingus poreikius. Taip pat yra ir interneto pasirinkime. Tiems vartotojams, kuriems reikalinga aukščiausia sparta, norintys žaisti internetinius žaidimus, žiūrėti itin aukštos kokybės filmus, geriausias sprendimas būtų šviesolaidinis internetas. Turėdamas itin didelę greitaveiką šis ryšys užtikrins tai, jog visi lūkesčiai būtų patenkinti ar net pranokti.

Jeigu internetas reikalingas tik kaip ryšio ar minimalaus naršymo priemonė, galimas pasirinkimas ir plačiajuostis internetas. Dažniausiai jis nebūna toks spartus kaip šviesolaidinis, tačiau kartais atsieina pigiau ir nereikia tiek papildomos įrangos, jeigu namuose jau yra kabelinė TV ar palydovinė įranga.

Mėgstate keliauti ir niekad nesėdite vietoje, bet norite būti prisijungę? Mobilus internetas tiks būtent Jums! Visame Vilniuje galėsite nevaržomai naudotis internetu net, jei vasaros dieną sumanysite prisėsti parke ar padirbėti kavinėje – mobilus internetas visad keliauja su Jumis!

Kalbėdami apie belaidį internetą privalome paminėti didžiausius jo privalumus. Tai yra nesukaustymas laidais, galimybė juo naudotis per atstumą ir itin komfortiškas naršymas. Šį ryšį dažniausiai skleidžia Jūsų maršrutizatorius, tad su belaidžiu ar bevieliu internetu Vilniuje galima derinti ir šviesolaidinį ar kito tipo ryšį.

Kaip „Markestro“ padeda rasti geriausius interneto Vilniuje pasiūlymus?

Mes nuolat atnaujiname savo pasiūlymų sąrašą, kad klientai gautų tik naujausius ir geriausius interneto pasiūlymus. Kiekvienas klientas, norėdamas gauti pasiūlymą, įveda savo namų arba biuro adresą ir mes su juo susisiekiame jau turėdami aiškų ir konkretų planą. Nešvaistome brangaus Jūsų laiko tuščiais ir nereikšmingais pasiūlymais, o atrenkame tik labiausiai dėmesio vertus interneto planus Vilniuje.

Kainos pas mus lygios arba net žemesnės negu perkant tiesiai iš tiekėjo. Taip pat galite gauti papildomų nuolaidų ar dovanų, jei rinksitės „Markestro“ paslaugas. Esame nešališki, o mūsų paslaugos yra nemokamos, tad galite būti ramūs, jog internetą Vilniuje rekomenduosime labiausiai atitinkantį poreikius ir patenkinantį lūkesčius. Užpildę pasiūlymą luktelkite iki kol su jumis susisieks mūsų ekspertas ir galėsite aptarti prieinamas interneto galimybes.

Svarbu žinoti prieš įsirengiant internetą Vilniuje

Renkantis naują tiekėją bene visad bus reikalinga nauja įranga. Ją galite pirkti arba nuomoti. Bevielis, mobilus, plačiajuostis bei šviesolaidinis internetas gali veikti tik su specializuota ryšio tiekėjo įranga, tad, jeigu keisite tiekėją – gali tekti atnaujinti savo įrangą arba atsisveikinti su senąja. Tačiau galbūt žinote, jog su Jūsų jau įranga galima pasirinkti ir spartesnį interneto planą ar kitą paslaugos tipą? Tada turite apie tai pranešti specialistui, kad tinkamai (be įrangos mokesčio) būtų paskaičiuotas plano įkainis.

Priklausomai nuo to ar rinksitės terminuotą interneto paslaugų tiekimo sutartį ar neterminuotą – kainos gali skirtis. Dažniausiai terminuotų paslaugų paketai yra pigesni, tačiau norėdami gauti tikslią informaciją, susisiekite su „Markestro“ nurodytais kontaktais. Rinka nuolat keičiasi ir kainų tendencijos gali kisti. Mes profesionaliai patarsime ir pakonsultuosime kokį interneto planą pasirinkti bus geriausia!

Kiti aspektai kaip galimybė kuo greičiau naudotis, mažiausia įrangos kaina ar lanksčios sutarties sąlygos, be abejo, taip pat yra svarbūs. Nepamirškite ko iš interneto labiausiai norite ir mūsų ekspertai ras tinkamiausią pasiūlymą internetui Vilniuje!

  • Atnaujinta: 2022 m. birželio 29d. 12:21
Gauti pasiūlymus