Raskite geriausią interneto tiekėją Šiauliuose

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Šiauliuose

Viename iš didžiausių Lietuvoje, „Saulės mieste“ – interneto tiekėjų yra tikra gausybė. Pasirinkti geriausią, iš visų siūlomų paslaugų paketų gali būti tikrai keblu. Kad jūsų pasirinkimas nebūtų sudėtingas ir nereiktų vargti bei gaišti laiko lyginant įvairius pasiūlymus ir nagrinėjant sutartis – rinkitės „Markestro“. Visiems Šiaulių mieste ir aplinkinėse vietovėse gyvenantiems žmonėms mes padėsime rasti geriausius ir labiausiai lūkesčius atitinkančius interneto planus.

Nuo ko pradėti?

Visų pirma reikėtų įsivertinti savo:

 • Biudžetą ir finansines galimybes
 • Poreikius ir lūkesčius internetui
 • Galimą interneto paslaugų derinimą su televizija

Turėdami aiškius finansinius lūkesčius, lengviau galėsite išsirinkti iš rinkoje esančių pasiūlymų. Tačiau neišsikelkite nerealių tikslų. Greitas ir kokybiškas internetas ne visada kainuos keletą eurų, todėl gali tekti ir šiek tiek pakoreguoti savo planuojamą biudžetą, jeigu tikitės būtent tam tikros spartos ar tipo interneto.

„Markestro“ – nešališkas ir objektyvus jūsų partneris, padedantis privatiems ir verslo vartotojams rasti geriausius interneto planus. Bendradarbiaudami su tokiais tiekėjais kaip: „Splius“, „Telia“ ir kitais, Šiaulių mieste ir aplinkinėse vietovėse galėsime pasiūlyti puikius interneto planus pagal jūsų poreikius. Užpildykite pasiūlymo formą mūsų internetinėje svetainėje ir su jumis susisieks mūsų ekspertas, turėdamas konkretų pasiūlymą. Vos vieno skambučio metu galėsite užsisakyti jums tinkantį ir patinkantį paslaugų paketą, kurį gali sudaryti: šviesolaidinis, plačiajuostis arba hibridinis internetas, bevielis internetas, mobilusis internetas arba bet kurių iš čia paminėtų variantų kombinacija. Priklausomai nuo to ar ieškote sparčiausio ar greičiausio ryšio, ar tiesiog norite turėti prieigą prie tinklo 24/7 – „Markestro“ pasiūlys tai, ko reikia!

Susipažinkite ir su interneto paslaugų suderinamumu. Dažnas interneto tiekėjas nėra tik ryšio operatorius, neretai tos pačios įmonės siūlo ir televiziją. Užsisakant paslaugas kartu, o ne atskirai, galite gauti jas už tikrai nedidelę kainą. Nors to daryti nebūtina, apie tai pasvarstyti – verta, kadangi pavyks ir sutaupyti ir turėti kokybišką TV bei internetą.

Kodėl verta kreiptis į „Markestro“?

Tikriausiai nenorite gaišti savo brangaus laiko vartydami brošiūrėles, lankydamiesi pas įvairius tiekėjus, bendraudami elektroniniu paštu ar telefonu. Kad to išvengtumėte – kreipkitės į „Markestro“ – patikimą paslaugų tiekėją, kur visi interneto planai glaudžiasi po vienu stogu. Sėkmingai aptarnavome ir konsultavome jau per 30 tūkstančių individualių vartotojų, todėl ir jums pateiksime patį geriausią interneto pasiūlymą.

Visiems vartotojams galime pasiūlyti tikrai ne vieną paslaugų paketą, todėl nereikės rinktis tik iš reikalo. Be problemų rasite tą mobilaus, bevielio ar plačiajuosčio bei šviesolaidinio interneto planą, kuris tinka jums. Norėdami pasirinkti tinkamą paslaugų paketą, galite susidurti su keliais panašiais pasiūlymais iš ne vieno tiekėjo? Renkantis tik pagal kainą galite pražiopsoti kitus svarbius aspektus, kurie nulemtų jūsų naudojimosi patogumą ir paprastumą. Mes žinome kiekvieno tiekėjo tiekiamas paslaugas bei turime dideles žinias šioje rinkoje, todėl sieksime jomis pasidalinti su savo klientais. Nemokamos telefoninės konsultacijos metu supažindinsime su esamomis galimybėmis ir pasiūlysime įsigyti labiausiai poreikius atitinkantį paketą.

Šiauliuose gyvenantys žmonės neturėtų vargintis bendraudami su kiekvienu tiekėju, derindami tinkamą laiką ir aptarinėdami technines galimybes. Viskas, ko užtenka – užpildyti pasiūlymo formą „Markestro“ interneto puslapyje. Be jokio papildomo mokesčio ar kitų įsipareigojimų galėsite užsisakyti internetą. Persigalvoję galėsite paslaugų atsisakyti visiškai nesunkiai.  

 • Atnaujinta: 2022 m. birželio 29d. 12:25
Gauti pasiūlymus