Raskite geriausią interneto tiekėją Panevėžyje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Panevėžyje

Gyvenantys ar dirbantys Panevėžyje gali būti nesusipažinę su visomis interneto galimybėmis, kurios yra jiems prieinamos. Jūs pataikėte būtent ten, kur reikia, jeigu norite sužinoti kokį greičiausią, pigiausią ar patogiausią interneto planą galite įsivesti savo namams ar biurui, jei esate iš Panevėžio. „Markestro“ bendradarbiauja su patikimais ir garsiais ryšio operatoriais šiame mieste tad galime visiems klientams iš šio Aukštaitijos miesto rasti geriausius interneto sprendimus.

Interneto galimybės Panevėžyje

Telia ir daug kitų garsių bei gerą reputaciją turinčių įmonių siūlo savo paslaugas Panevėžyje, tačiau kokia yra konkreti pasiūla?

 • Šviesolaidinis internetas – pats greičiausias, didžiausia sparta pasižymintis ryšys. Greičiausias šviesolaidinio interneto planas gali leisti mėgautis net iki 1 Gb/s sparta. Prie vieno maršrutizatoriaus gali prisijungti nemažai vartotojų ir jie vis tiek galės puikiai naršyti be strigimų ar laukimo. Dažniausiai šis internetas bus prieinamas miesto centre ar daugiabučiuose šeimininkaujantiems žmonėms. Tačiau ne visada geografinė jūsų buvimo vieta Panevėžyje leis naudotis šiuo ryšiu. Gali būti ir taip, kad prie Jūsų būsto nėra tinkamų laidų, tad vertėtų užpildyti pasiūlymą norint sužinoti šviesolaidinio interneto galimybes.
 • Mobilus bei bevielis internetas – praktiškiausias ir patogiausias keliaujantiems bei mėgstantiems internetą nešiotis su savimi. Mobilusis (4G) internetas dengia didžiąją dalį Lietuvos, jam nebūtinai reikia elektros lizdo, tad galėsite mažu modemu naudotis kaip raktu į plačias interneto erdves, kad ir kur bebūtumėte. Tiesa, nors technologija ir patobulėjo, galite susidurti su ryšio nestabilumu atokesnėse vietovėse. Na, o belaidis Wi-Fi internetas skleidžiamas iš maršrutizatoriaus. Jam dažnai reikalinga elektros srovė, todėl šio tipo internetas padengs tik Jūsų namų ar biuro patalpas. Jo privalumas – didelė sparta, kuri nesulėtėja net prisijungus daugeliui vartotojų.
 • Plačiajuostis internetas – bene lėčiausias iš visų paminėtų, tačiau tikrai patikimas ir visiems prieinamas interneto tipas. Plačiajuostis internetas dirba 4-19 Mbps sparta, tad neprilygs šviesolaidiniam ar greitam belaidžiui internetui, tačiau užtikrins malonų naršymą be trikdžių už mažą kainą

Kokia interneto Panevėžyje kaina?

Kainos gali būti ir keletas, ir keliolika ir net keliasdešimt eurų. Galutinę paslaugų paketo kainą sudarys: reikalingos įrangos kaina, plano mokestis bei jūsų poreikiai. „Markestro“ paslaugos yra nemokamos, mes pateiksime pasiūlymus tiesiai iš tiekėjų, jų siūlomomis arba net žemesnėmis kainomis. Būdami nešališkais ir skaidriais paslaugų tiekėjais galime patarti, padėti išsirinkti ir užsakyme geriausiomis sąlygomis.

Žinodami ko norite iš savo namų ar biuro interneto patarsime ar rinktis bevielį, šviesolaidinį ar plačiajuostį internetą. Susisieksime su Jumis jau turėdami konkrečius pasiūlymus, kuriems galbūt net bus taikomos nuolaidos ar prie kurių tiekėjai pridės papildomų dovanų. Visad sekame nuolaidas ir akcijas, tad vartotojai Panevėžyje gauna geriausius pasiūlymus ir sparčiausią internetą už mažiausią kainą.  

Kokį internetą Panevėžyje rinktis geriausia?

Negalima pakankamai pabrėžti to fakto, jog sprendimą priimti turite Jūs. Mes galime patarti bei išsakyti ekspertišką nuomonę, tačiau viskas – Jūsų rankose. Turėdami ilgametę patirtį ir bendradarbiaudami su itin patikimais bei garsiais operatoriais žinome, jog mūsų surinktų ir siūlomų planų spektras yra labai platus bet tuo pačiu ir užtikrintas. Visi gyventojai Panevėžyje gali išsirinkti jų poreikius labiausiai atitinkantį pasiūlymą, kurį pateiksime mes.

Šviesolaidinis tiks biurui ar namams, kur reikalingas spartus bei didelį pralaidumą turintis ryšys. Mobilus internetas tiks keliaujantiems, bevielis – laidų nemėgstantiems ir patogumą vertinantiems, o plačiajuostis turėtų tikti kur nesama kitokių galimybių. Sutarties lankstumą, plano kokybę ir kitus aspektus įvertina „Markestro“ prieš pateikdama klientams aiškų pasiūlymą.

„Markestro“ rekomenduoja žinoti prieš įsirengiant internetą Panevėžyje

 • Ar ieškote interneto laikinam laikotarpiui ar ilgam laikui? (sutarties terminas)
 • Ar Jums reikalinga spartesnė greitaveika ar norite pigaus sprendimo? (interneto tipo pasirinkimas)
 • Kokią interneto įrangą šiuo metu turite? (galbūt naują pirkti yra nebūtina ir tereikia atlikti mažesnius pakeitimus)
 • Ar norite tik vieno tipo interneto ar keleto paslaugų paketo (pvz. šviesolaidis + bevielis + mobilus)
 • Ar norite derinti internetą su televizija? (planai Panevėžyje tikrai leidžia suderinti ir tokią galimybę)
 • Atnaujinta: 2023 m. liepos 5d. 15:20
Gauti pasiūlymus