Raskite geriausią interneto tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas namams

Šiais laikais internetas namuose nebėra privalumas, tai – būtinybė! „Markestro“ siūlo galimybę namuose įsirengti internetą geriausiomis sąlygomis. Pagal Jūsų gyvenamąją vietą atrinksime pasiūlymus palankiausiomis sąlygomis ir negaišinsime nereikšmingais ir nepatraukliais planais. Suteiksime nuolaidas ar pasiūlysime dovanų, o galimybė planą pakeisti net po užsakymo tik padės lengviau apsispręsti.

Kokį internetą galite įsirengti savo namuose?

Šviesolaidinį

Šviesolaidinis internetas perduodamas optiniais šviesolaidžio kabeliais. Pažangi ir moderni technologija užtikrina itin aukštą šio ryšio spartą. Deja, ji nėra visuomet prieinama toliau už miestų gyvenantiems žmonėms, nes paprasčiausiai ne visoje Lietuvoje yra nutiesti šviesolaidžio kabeliai. Šviesolaidinis internetas yra tinkamas variantas tiems namams, kurių šeimininkai žiūri daug vaizdo įrašų, komunikuoja vaizdo skambučiais, stebi ar patys organizuoja transliacijas bei siunčiasi didelės apimties duomenis. Jeigu jums aktuali sparta – geriausias pasirinkimas tikrai yra šviesolaidinis internetas.

Plačiajuostį

Plačiajuostis internetas paprastai nėra toks spartus kaip šviesolaidinis, tačiau tikrai dirba pakankamai sparčiai, kad patenkintų Jūsų lūkesčius. Su juo dažniausiai galima sklandžiai žiūrėti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, stebėti transliacijas. Yra nemažai plačiajuosčio interneto tipų:

 • DSL – atvedamas telefono laidais
 • Kabelinis – atvedamas kabelinės televizijos kabeliu
 • Palydovinis – skleidžiamas palydovo

DSL plačiajuostis internetas buvo populiariausias šiek tiek anksčiau, kadangi tuo metu beveik visi būstai turėjo laidinius telefonus. Vėliau juos pakeitė mobilieji, o kitų ryšio tipų siūloma sparta bei krovimo greičiai pranoko DSL ryšį. Tačiau gyvenantiems atokiau nuo miesto ar vis dar turintiems laidinį telefoną tai tikrai pigus ir pakankamai veiksmingas interneto tipas, užtikrinantis sklandų naršymą.

Kabelinė televizija siūlo galimybę tuo pačiu kabeliu atvesti ir interneto ryšį. Dažniausiai tai siūlo tos pačios televizijos tiekėjai, tačiau Jūs turite turėti jau esamą kabelinės televizijos jungtį, arba Jūsų būstas privalo būti pasiekiamas paslaugos teikėjui.

Palydovinis internetas yra pasiekiamas visur. Tiek Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje esantys interneto naudotojai gali lengvai mėgautis šio ryšio privalumais. Ne tik miesto, bet ir užmiesčio gyventojai turi vienodą prieigą prie palydovinio interneto, nes jo sklaida – globali. Visgi toks internetas yra jautrus gamtos sąlygoms ir kosminėms magnetinėms audroms, kadangi palydovai sklando aukštai virš žemės.

Vis dėlto, rekomenduojama plačiajuostį internetą rinktis tiems vartotojams, kurie neturi galimybės įsivesti šviesolaidinio ryšio. Didžiausia dalis plačiajuosčio interneto planų nusileidžia tiek sparta, tiek funkcijų ir privalumų gausa šviesolaidiniam ryšiui.

Mobilųjį

Keliaujantiems ar tiesiog nemėgstantiems rutinos 4G ar 3G internetas yra atsakymas į visus klausimus. Šio interneto pilnai užtenka ir namams ir kelionėms. Kadangi toks internetas gali keliauti su jumis, nėra sunku užtikrinti ryšį visoje Lietuvoje. Nors pats ryšio greitis nėra stabilus ar vienodas visoje Lietuvoje, daugumoje miestų bei mažiau atokių vietų jis tikrai puikiai leidžia mėgautis sklandžia HD vaizdo kokybe, naršyti bei mėgautis turiniu. Didžiausias mobilaus interneto privalumas – galimybė jį turėti su savimi. Jį skleidžiantys modemai yra praktiški bei kompaktiški, tad tilps net į kišenę! Sparta gali siekti iki 150Mbps, bet tokia sparta egzistuoja ne visur ir ne visuomet. Labiau tikėtina, nors ir lėtesnė greitaveika daugiau nei pakankama maloniam interneto naudojimui. „Markestro“ padės išsirinkti geriausią mobilaus interneto tipą.

Bevielį

Bevielis arba belaidis internetas daugiau nei puikus būdas naršyti. Modernūs namai sunkiai beišsiverstų neturėdami Wi-Fi skleidžiantį modemą. Greičiausias Wi-Fi savo sparta lenks net daugumą laidinių ryšio tipų, o galimybė naudotis juo per atstumą ir būti nesuvaržytiems laidų tikrai verta dėmesio. Šį ryšio tipą rekomenduojame rinktis tiems, kurie mėgsta internetu naudotis laisvu laiku, turi daug nešiojamų įrenginių, kuriuos naudoja internetinio turinio vartojimui.

Kaip priimti geriausią sprendimą? Koks internetas geriausias man? „Markestro“ patars!

Viskas priklauso nuo to, ką norite gauti iš savo interneto plano. Reikia spartos? Tikriausiai geriausias pasirinkimas šviesolaidis bei bevielis aukštos spartos Wi-Fi internetas. Norite naršyti keliaudami bei mėgstate dirbti iš įvairių vietų? Rinkitės mobilųjį 4G internetą. Bet kokiu atveju, esame čia, kad patartume ir padėtume priimti geriausią sprendimą!

Mes „Markestro“ komandoje manome, kad kiekvienas klientas turi individualius poreikius. Vieniems svarbus aspektas sparta, gali nublankti prieš kainą kito kliento akivaizdoje, tad nuolat atsižvelgiame į Jūsų individualius norus ir lūkesčius, kad rastume geriausią pasiūlymą. Akcijos ir nuolaidos, kurias siūlo ryšio tiekėjai neprasprūsta pro mūsų rankas ir visad turime naujausias bei geriausias kainas interneto bei televizijos paslaugoms.

Bendradarbiaujame tik su patikimais ir mūsų patikrintais tiekėjais (Telia, Viasat ir daug kitų), kad mūsų pasiūlymai Jūsų nenuviltų. Visos mūsų paslaugos yra nemokamos, tad gausite objektyvią ir naudingą informaciją, kuri padės tinkamai išsirinkti interneto planą. . Per šimtą itin šiltų ir pozityvių klientų atsiliepimų mums reiškia labai daug. Dirbame nešališkai ir tikimės, kad geriausias pasiūlymas bus Jums tinkamas!

 • Atnaujinta: 2022 m. birželio 29d. 12:20
Gauti pasiūlymus