Raskite geriausią interneto tiekėją Klaipėdoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Klaipėdoje

Klaipėdiečiai turi kuo didžiuotis – jų miestas garsus, šalia jūros ir yra mylimas visų Lietuvos žmonių. Tačiau nepriklausomai nuo to ar norite pagerinti gyvenimo kokybę namuose ar gerinti produktyvumą savo biure – internetas Jums yra būtinas! „Markestro“ yra skaidri bei patikima paslauga padedanti visiems vartotojams Klaipėdoje rasti koks interneto planas yra pigiausias, greičiausias ir labiausiai atitinkantis jų poreikius.

Interneto galimybės Klaipėdoje

Klaipėdoje galite rinktis iš labai plačios pasiūlos. Norėdami geriau suprasti, koks ryšys Jums tiks geriausiai, susipažinkite su pagrindine informacija, kuri palengvins sprendimą.

Vartotojams gyvenantiems Klaipėdos užmiestyje, aplinkinėse kaimo vietovėse ar naujai įkurtose gyvenvietėse gali būti taip, kad prieinamas yra tik plačiajuostis interneto ryšys. Jis nėra labai spartus lyginant su dauguma šviesolaidinio interneto planų, tačiau pakankamai pajėgus leisti jums mėgautis standartinėmis interneto paslaugomis.

Biure arba namuose kur sparta ir pralaidumas (bandwidth) yra svarbiausi duomenys, galima rinktis šviesolaidinį internetą. Jis, galbūt nėra pats pigiausias pasirinkimas (kaina nuo plačiajuosčio interneto skiriasi nedaug), tačiau užtikrins nepalyginamai sklandesnį naršymą, filmų žiūrėjimą ir neprilygstamą duomenų siuntimo ir įkėlimo greitį. Greičiausi šviesolaidiniai planai leidžia vartotojams naudotis net 1Gb/s sparta. Šis ryšys, deja, nėra pasiekiamas kai kuriems užmiesčio ar individualių namų rajonų gyventojams. Norėdami sužinoti ar Jūsų namai bei biuras galės mėgautis šviesolaidžio internetu – užpildykite pasiūlymą!

Kai interneto tiekėjai nėra nutiesę tinkamų kabelių iki Jūsų būsto, arba tiesiog mėgstate daug keliauti ar dirbate vis skirtingose vietose – mobilus ar bevielis internetas tiks kuo puikiausiai! Jam nereikalinga didelių gabaritų įranga, 4G internetas jau dengia didžiąją dalį Klaipėdos miesto ir visos Lietuvos, tad naršyti bus paprasta.

Bevielis internetas reikalingas bene visiems klientų aptarnavimo objektams versle ir pačioje darbo vietoje. Tai – nepamainomas įrankis, o norėdami sužinoti kokį geriausią bevielio interneto pasiūlymą galite gauti, tiesiog palikite savo kontaktinius duomenis pasiūlymo puslapyje. Privatiems vartotojams bevielis internetas yra patogesnis būdas naršyti. Čia nereikalingi laidai ir komplikuotos jungtys, tad internetu galite mėgautis lovoje, laukdami verdančių puodų ar besimėgaudami saule savo kieme. „Markestro“ užtikrins tai, kad gautumėte tik pigiausius ir geriausius interneto planus Klaipėdoje.

Galite užsisakyti ir kelis interneto tipus į vienus namus ar biurą. Sujungdami pvz. šviesolaidinį ir bevielį internetą galite mėgautis neprilygstama sparta ir itin pastebimu patogumu naršant. Planas internetas + televizija taip pat vertas dėmesio, jeigu turite jam poreikį. Visad patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą!

Trumpai viską apibendrinus, norėdami spartos – rinkitės šviesolaidį, ieškodami patogumo ir mobilumo – belaidį ar bevielį internetą, o sutaupyti labiausiai turėtų leisti plačiajuostis internetas.

Kokia interneto Klaipėdoje kaina?

Jūsų plano kainai įtaką daro net keletas faktorių. Didžiausias iš jų yra – vartotojo poreikiai bei lūkesčiai. „Markestro“ pateikia pasiūlymus su kainomis, kurias gaunate tiesiai iš tiekėjų arba net gali pasiūlyti nuolaidas bei dovanas, tad užsisakyti interneto planą pas mus – apsimoka. Galutinę kainą nulems ir tai ar Jums reikia įsigyti naują įrangą ar galbūt užteks jau turimos.

Akcijos ir specialūs pasiūlymai mūsų sąraše yra nuolat atnaujinami. Jeigu vienas tiekėjas siūlo puikų planą su didele nuolaida - mes visad apie tai žinosime ir pateiksime atnaujintą ir gerą pasiūlymą. Pasvarstykite ar modemą reikėtų nuomotis ar įsigyti. Pastarasis variantas labiau tinka tiems klientams, kurie planuoja planą turėti ilgai, o terminuotų sutarčių turėtojams tikriausiai labiau verta visą įrangą nuomotis.

Kaip „Markestro“ padeda rasti geriausius interneto Klaipėdoje pasiūlymus?

Bendradarbiaujame su patikimiausiais ir itin gerą reputaciją turinčiais paslaugų tiekėjais (Telia, Splius ir daugeliu kitų). Taip sukuriame platų siūlomų paslaugų spektrą ir leidžiame klientams rinktis. Esame skaidrūs ir nešališki bei branginame savo reputaciją. Klaipėdos gyventojams ar įmonių atstovams užpildžiusiems pasiūlymą pateiksime pasiūlymą ir padėsime rasti geriausius ir pigiausius interneto planus.

  • Atnaujinta: 2022 m. birželio 29d. 12:21
Gauti pasiūlymus