Raskite geriausią interneto tiekėją Kaune

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,90 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Internetas Kaune

Laikinojoje sostinėje interneto galimybės beveik beribės. Čia gyvenantys žmonės gali mėgautis įvairiausiais interneto tipais. Priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai „Markestro“ padės įgyvendinti realius planus ir padės naudotis sparčiu ir pigiu internetu Jūsų namuose ar biure. Tačiau kaip sužinoti, koks internetas Kaune Jums tiks geriausiai?

Interneto galimybės Kaune

Kaunas tikrai yra inovacijų priešakyje, ypač interneto atžvilgiu. Beveik geografiniame Lietuvos centre esantis miestas yra patogi bei puiki vieta steigtis ryšio operatoriams. Dauguma iš jų čia turi ilgametę ir itin sėkmingą patirtį, o kadangi „Markestro“ bendradarbiauja tik su patikimais tiekėjais, galime užtikrinti, kad paslaugų tiekėjų pasirinkimas – platus ir įvairiapusiškas.

Jau beveik visos miesto dalys yra prijungtos prie šviesolaidinio tinklo, tad kauniečiai norintys aukščiausios spartos interneto tikriausiai galės prisijungti prie sparčiausio interneto tinklo Lietuvoje. Šis ryšys puikiai tiks tiems, kurie be aukštos raiškos (HD) filmų, internetinių žaidimų, transliavimo ar transliacijų žiūrėjimo nebeįsivaizduoja savo kasdienybės. 1Gb/s greitaveiką galintis išvystyti šviesolaidinis internetas Kaune yra puikiausias pasirinkimas norintiems greito, stabilaus ir prieinamo ryšio.

Ieškantys pigiausio varianto arba nenorintys sudarinėti naujų sutarčių dažniausiai gali sėkmingai naudotis plačiajuosčiu internetu. Kabelinis (koaksialinis), DSL arba palydovinis internetas gali būti įvestas į Jūsų namus ar verslo patalpas tuo pačiu kabeliu, jeigu jau naudojatės kabeline televizija. Šis ryšys nėra toks spartus kaip šviesolaidis, tačiau jo tikrai pakanka patogiam naršymui ir mažiau intensyviai veiklai internete.

Keliaujantys privatūs asmenys arba verslo įstaigos priimančios daug klientų turėtų rinktis bevielį internetą. Technologija tiek patobulėjo, kad geriausias pasirinkimas nesėdintiems vienoje vietoje yra belaidis/bevielis ryšys. Įranga, kuri keliauja su Jumis, yra kompaktiška ir ją nešiotis lengva, todėl internetas visad bus po ranka. Biure ar klientų aptarnavimo zonoje Wi-Fi yra ne tik privalumas, bet ir pažangaus verslo požymis, pasirūpinkite tuo, kad klientai, o taip pat ir Jūsų darbuotojai turėtų prieigą.

Mobilusis 3G arba 4G ryšys taip pat tinka daug keliaujantiems. Jis mobilus, tad jį galite neštis su savimi. Šio ryšio planai dažnai gali turėti duomenų limitą, tad svarbu įvertinti, kuris bevielis ryšys tinka labiau: 3G bei 4G ar Wi-Fi.

Kokia interneto Kaune kaina?

Galutinė kaina priklauso nuo kelių aspektų:

 • Jūsų poreikių (sparta, reikalingų aptarnauti įrenginių skaičius, ar reikalinga televizija ir kiti)
 • Reikalingos įrangos (gali būti, kad jau turite tinkamą įrangą, tereikia atnaujinti planą, bet naujo įtaiso nereikės. Taip pat gali būti, kad teks įsigyti ar išsinuomoti visiškai naujas ryšio priemones).
 • Akcijos (kartais švenčių ar akcijų metu, ryšio tiekėjai Kaune taiko nuolaidas.)

Tad Jūsų pasirinkto plano galutinė kaina priklausys nuo šių faktorių. „Markestro“ paslaugos yra visiškai nemokamos, tad profesionali ir nešališka konsultacija Jums nieko nekainuos. Kadangi bendradarbiaujame su daug tiekėjų, o Jūsų pasirinkimai labai individualūs, kad galėtume Jums pateikti konkretų pasiūlymą, turite užpildyti pasiūlymo formą mūsų puslapyje.

Kokį internetą Kaune rinktis geriausia?

Vėl gi, viskas priklauso nuo to, ko norite iš savo interneto ir kokiam tikslui jis bus naudojamas. Biure tikriausiai bus reikalinga šviesolaidinio ir bevielio ryšio kombinacija didžiausiai spartai bei efektyviausiam rezultatui. Mažiau internetu besinaudojantiems privatiems asmenims, kurie nori jį įsidiegti kuo pigiau, tiks ir plačiajuostis internetas. Na, o keliautojai bei vienoje vietoje nenustygstantys kauniečiai džiaugsis pasirinkę bevielį arba mobilų 4G internetą.

Kaip „Markestro“ padeda rasti geriausius interneto Kaune pasiūlymus?

Viskas labai paprasta. Pasiūlymo puslapyje Jūs tiesiog įrašote savo adresą ir telefono numerį. Adresas mums reikalingas tam, kad galėtume patikrinti kokie interneto tiekėjai gali pasiūlyti savo paslaugas. Įvertinę bei palyginę visus galimus variantus, su jumis susisiekiame ir pateikiame patarimus bei geriausius pasiūlymus. Mes siūlome interneto planus tokiomis pat kaip tiekėjų ar net mažesnėmis kainomis, todėl galėsite ne tik gauti gerą pasiūlymą, bet ir sužinoti naudingos informacijos.

Svarbu žinoti prieš įsirengiant internetą Kaune

„Markestro“ komanda gali pateikti pasiūlymus geriausiems interneto planams. Tam, kad tai padarytume, Jums tereikia užpildyti užklausą. Peržiūrėję Jūsų atsiųstus duomenis įvertinsime esamas galimybes, su jumis susisieksime ir patarsime kokį sprendimą priimti geriausią. Esame nepriklausomi ir nešališki, todėl visiems kauniečiams galime užtikrinti nemokamas ir skaidrias paslaugas.

 • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus